×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

Бердичівлянин став бронзовим призером Міжнародного турніру зі стрибків у довжину у Вірменії

Нещодавно у Вірменії, відбувся XIV Міжнародний турнір зі стрибків у довжину

n 1509155791на призи неодноразового Чемпіона Європи, рекордсмена Європи, срібного призера Чемпіонату світу Роберта Ємміяна.

Про це повідомляє прес-центр ЖДУ імені Івана Франка.

Україну у цих престижних змаганнях представляв студент факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ ім. І. Франка, бердичівлянин, срібний призер Чемпіонату України, вихованець ДЮСШ імені Віталія Лонського (тренер – Ігор Лонський) – Владислав Мазур.

Франківець, незважаючи на статус наймолодшого спортсмена змагань, гідно представив свою Батьківщину у міжнародних змаганнях. З результатом 7 метрів 77 сантиметрів Владислав Мазур зайняв призове третє місце. Другим став Чемпіон Універсіади, росіянин Павло Шалін, а переможцем змагань - рекордсмен Франції, досвідчений спортсмен Салім Шдірі.

Вцілому у  змаганнях взяли участь спортсмени з семи країн: Литви, Франції, Кіпру, України, Болгарії, Вірменії та Росії.

На факультеті фізичного виховання і спорту кажуть, що студент Владислав Мазур продовжує радувати своїх земляків перемогами та призовими місцями на міжнародних змаганнях по всьому світу. Ще більш приємно, що у таких престижних змаганнях можуть брати участь ще й спортсмени, які лише починають свій шлях у дорослому спорті, вихованці ДЮСШ імені Віталія Лонського.