×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

Юні борці із Коростеня привезли нагороди з V Міжнародного турніру з вільної боротьби

За результатами змагань коростенці здобули 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

n 0412156992З 25 по 27 листопада команда вихованців Коростенської філії Житомирської ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Гулакова Богдана Анатолійовича перебувала у місті-побратимі Коростеня - Володимирі-Волинському, де брала участь у V Міжнародному турнірі з вільної боротьби на Кубок Володимир-Волинського міського голови П.Д.Саганюка.

За результатами змагань коростенці здобули 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі. Учні міської гімназії Титюк Матвій та Титюк Микита стали кращими, виступаючи у вагових категоріях 22кг та 28кг відповідно. Срібною призеркою турніру стала Ковальова Надія (вагова категорія 52кг). Бронзові медалі здобули учень ЗОШ № 9 Мовчанюк Владислав (вагова категорія 74кг) та учениця міської гімназії Дмитренко Валерія (вагова категорія 40кг). Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших успіхів у змаганнях!