×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

Житомирські студенти виграли Чемпіонат ЗСУ серед вищих військових навчальних закладів з гирьового спорту

Наша команда з восьми спортсменів стала першою серед шести вищих військових навчальних закладів.

n 0912157045Спортсмени Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова виграли Чемпіонат Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів з гирьового спорту,  який відбувся 3-5 грудня 2015 року в Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, - повідомляє «Спортивний Житомир».

В особистому заліку військовослужбовці Житомирського військового інституту посіли такі місця:

- у ваговій категорії до 60 кг 1 місце посів КМС курсант Степанюк Олег (5 курс);
- у ваговій категорії до 65 кг 1 місце посів КМС курсант Кужелюк Павло (5 курс);
- у ваговій категорії до 70 кг 1 місце посів ЗМС підполковник Пронтенко Костянтин;
- у ваговій категорії до 75 кг 1 місце посів МС курсант Морозов Віталій (5 курс);
- у ваговій категорії до 80 кг 1 місце посів КМС курсант Трохимчук Олександр (5 курс);
- у ваговій категорії до 90 кг 1 місце посів МС старший лейтенант Петрук Ярослав; також у ваговій категорії до 90 кг 3 місце посів КМС курсант Винник Владислав (4 курс);
- у ваговій категорії до 100 кг 3 місце посів МС майор Грибан Сергій.

n 0912157045 1

Старший команди – ЗМС майор Пронтенко Василь.

Командні результати Чемпіонату Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів з гирьового спорту:

1 місце - Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова
2 місце - Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба,
3 місце - Національна академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного,
4 місце - Військова академія (м. Одеса);
5 місце - Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»,
6 місце - Факультет військової підготовки Нацонального технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Паралельно із Чемпіонатом Збройних Сил України проводивсяВсеукраїнський турнір з гирьового спорту пам’яті Івана Кожедуба.

На цьому турнірі Житомирську область представляла команда у складі 6 чоловік. За результатами змагань наші земляки вибороли наступні місця: