НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Житомирі навпроти пам’ятника А.Пушкіну з’явиться туалет

На сайті міської ради, з’явився проект рішення, згідно з яким громадську вбиральню - туалет модульного типу мають розмістити по вулиці Великій Бердичівській, 31.

«Розглянувши звернення комунального підприємства «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради, з метою створення комфортних умов перебування в громадських місцях мешканцям та гостям міста, на виконання Програми соціального та економічного розвитку м. Житомира на 2013 рік, затвердженої рішенням Житомирської міської ради від 18.04.13 №526, на підставі ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 10, 15  Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,  ДБН Б.2.2.-5:2011, рішення Житомирської міської ради від 29.03.12 № 325 «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м. Житомирі», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Розмістити тимчасову споруду: громадську вбиральню - туалет модульного типу по вулиці Великій Бердичівській, 31 (ріг вулиць Великої Бердичівської та Івана Кочерги).

2. Комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Житомирської міської ради:

2.1. оформити паспорт прив’язки тимчасової споруди;

2.2. забезпечити встановлення та утримання громадської вбиральні.

3. Управлінню по зв'язках з громадськістю міської ради дане рішення оприлюднити в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків», - йдеться у рішенні.

n170914582

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Loading...

Go to top