Бюджет участі у Житомирі: від А до Я

Етапи реалізації проекту:
Після подачі пропозиції заявником, проект проходить перевірку. У разі необхідності та за обов’язкового погодження з автором, до нього можуть вноситися корективи. Далі всі проектні пропозиції, які відповідають вимогам та пройшли верифікацію (перевірку), будуть представлені для голосування громадськості. Важливо те, що власне мешканці міста своїм голосуванням обиратимуть кращі проекти. Після затвердження бюджету міста на наступний рік будуть визначені структурні підрозділи міської ради, відповідальні за виконання проектів – переможців. Реалізація проектів відбуватиметься протягом 2017 року, проводитиметься контроль за виконанням завдань, а по завершенню буде здійснено публічний звіт. Паралельно реалізації проектів 2017 року, відбуватимуться всі вищеперераховані етапи в рамках бюджету участі на 2018 рік.
Терміни:
Прийом заявок – з 12 липня до 31 серпня 2016 року.
Перевірка та обробка проектних пропозицій – вересень 2016 року.
Голосування – жовтень 2016 року.
Реалізація проектів – протягом 2017 року.
Як зареєструвати проектну пропозицію?
Насамперед необхідно скласти проектну заявку. Для цього потрібно заповнити відповідний бланк. У ньому варто вказати наступні дані:
• назва проектної пропозиції;
• точна адреса об’єкта;
• опис та обґрунтування необхідності реалізації проектної пропозиції, мета, завдання проект, результати (яким чином запропоновані заходи покращать життя членів територіальної громади і т.д.);
• інформація про загальнодоступність проекту;
• орієнтовна вартість проектної пропозиції за всіма видами витрат (товари, роботи, послуги);
• контактні дані автора;
• інші додатки (мапа, фото, візуалізація і т.д.);
• список осіб, які підтримують проектну пропозицію.
Після цього, проектні пропозиції подаються в паперовому або електронному вигляді у каб. 103, Житомирської міської ради: м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2, або надсилаються на e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..
Основні вимоги:
• одна заявка – один об’єкт;
• вартість проектної пропозиції не повинна перевищувати одного мільйона гривень та повинна бути втілена протягом одного календарного року.
• якщо проектна пропозиція передбачає використання земельної ділянки, то вона має належати до власності територіальної громади міста Житомира.
• Реалізація проектної пропозиції можлива лише в тому випадку, якщо вона спрямована на користь всіх житомирян, а не на конкретну особу.
Як обиратимуться переможці?
За кращі проекти голосуватимуть не депутати, не члени виконкому, а виключно фізичні особи – мешканці міста. Як вже повідомлялося, всі заявки, які відповідатимуть вимогам, будуть розміщені на офіційному сайті. Віддати свій голос житомиряни зможуть під час електронного голосування на сайті, а також заповнивши спеціальний бланк у консультаційних наметах, які будуть розміщені у місті (точні адреси будуть оприлюднені напередодні старту голосування). Важливо, що мешканці міста зможуть голосувати не тільки за 1 проект. Буде можливість обрати 5 кращих пропозицій.
В Житомирі «бюджет участі» запроваджений у 2016 році на початку березня. Положення про бюджет участі в місті Житомирі депутати підтримали на десятій позачерговій сесії Житомирської міської ради 16 червня. Крім того у місті відбувся ряд навчальних семінарів. Загалом, бюджет участі практикується більш ніж у 1500 містах на всіх континентах Землі.

Последнее изменение Пятница, 22/07/2016

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework