Знай наших: Андрушівські футболісти виграли чемпіонат України з футболу у категорії 50+

Андрушівський футбольний клуб «Аміко» став чемпіоном України серед ветеранів у категорії 50+. Наші футболісти 1 жовтня у півфіналі турніру, що відбувся у Мукачево, перемогли ФК «Ужгород».

Основний час гри не виявив сильнішого й завершився з рахунком – 0:0. А от в серії пробиття післяматчевих пенальті Фортуна була на боці андрушівської команди – 4:2 з таким результатом завершилася серія післяматчевих одинадцятиметрових ударів, - про це повідомляє Спортивний Житомир.
У фіналі ФК «Аміго» зустрівся із ФК «Карпати» та обіграв його із рахунком 1:0. Переможний гол для своєї команди забив Вадим Корнійчук.
«Завдання, яке перед нами ставили було виконано. Трохи не вистачало везіння, адже в першому таймі було три гольові моменти. Проте в другому таймі вдалося все ж забити переможний м’яч», – прокоментував вирішальну гру капітан ФК "Аміко" Ігор Вознюк.