Житомирські енергетики вдруге вибороли кубок України з міні-футболу

2 грудня 2016 р. у фінальному матчі 16-го чемпіонату України з міні-футболу серед 17-ти аматорських команд енергопостачальних компаній в м. Одеса команда Житомиробленерго перемогла команду Прикарпаттяобленерго з рахунком 1-0 та виборола перше місце у змаганнях.

Срібло чемпіонату виборола команда Прикарпаттяобленерго, а бронзу - Чернівціобленерго, - повідомляє прес-служба Житомиробленерго.

Перехідний кубок чемпіонату заслуговано повертається на своє місце серед інших спортивних нагород житомирської енергокомпанії. "Команда - переможець виклалася на всі 100% й підтвердила чемпіонське звання. Так тримати!", - не без гордості за свою команду, коментує спортивну перемогу президент футзального клубу Олексій Шекета. Щиро радіє перемозі і Голова профспілки Товариства Михайло Невмержицький, бо ж опікується житомирською командою і розраховував на гарні результати. Наступний чемпіонат у 2017 році прийматиме Житомирщина.