НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Військові ремонтники з Житомирщини у зоні АТО відновили понад 160 одиниць озброєння і техніки

Як повідомляють у регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України, особовий склад окремого ремонтно-відновлювального батальйону з Житомирщини продовжує здійснювати середній і поточний ремонти військової техніки як у визначених районах, так і в місці постійної дислокації.

Військові ремонтники за період проведення антитерористичної операції відновила у районі виконання завдань на сході України понад 160 одиниць ракетно-артилерійського озброєння, автомобільної та бронетанкової техніки, - про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Під час проведення ремонтів військовослужбовці докладають максимум зусиль, аби у найкоротші строки здійснити якісний ремонт – від заміни катків до двигуна бронетанкової техніки. Фахівці ремонтних груп постійно перевіряють технічний стан і справність усіх вузлів, агрегатів і систем, виконують регулювальні, кріпильні та налагоджувальні роботи, проводять діагностування озброєння.

Незважаючи на ворожі обстріли, особовий склад ремонтно-евакуаційної групи з району ведення бойових дій евакуйовував виведену з ладу реактивну та ствольну артилерії, військову техніку. Завдяки їхнім впевненим діям вдалося врятувати кілька десятків одиниць техніки, яку вони доставляли на збірні пункти пошкоджених машин або ж до місця завантаження, відправки на ремонтні підприємства. Наприклад, евакуаційна група у складі майора Олексія Бондарця та механіка – водія БРЕМ-1 сержанта Руслана Варченка з передової доставила близько 25 зразків бойової техніки.

n071014901

n071014901 1

n071014901 2

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top