Ультрамарафон уздовж річки Уж

На Житомирщині, в селі Горщику Коростенського району, відбувся перший забіг серії Ukrainian Trail League — ICE TRAIL. 120 спортсменів зі всієї України, найстаршому з яких було 63 роки, здобували перемогу на багатокілометрових дистанціях, що були прокладені вздовж річки Уж. Дистанції були по 10 км, 25 км, 50 км.

За підсумками змагань на найдовшій дистанції із результатом 3 години 51 хвилина 57 секунд переміг Сергій Ковальський із Сум. Марія Шупер із Херсона із результатом 4 години 55 хвилин 16 секунд стала переможницею серед жінок також на дистанції 50 км.

Забіг Ice Trail відкрив серію чотирьох забігів Ukrainian Trail League. Для багатьох учасників він став першим стартом сезону.

Підтримку в організації та проведенні змагань надали Коростенська райдержадміністрація та Горщиківська середня загальноосвітня школа.

Джерело: zhytomyrschyna.zt.ua