НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Житомирській виправній колонії відсвяткували День Українського козацтва

У Свято Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня у Житомирській виправній колонії № 4 відбувся літературно-музичний захід патріотичного спрямування з нагоди Дня Українського козацтва.

Цього дня до виправної установи завітали представники обласної влади та Державної пенітенціарної служби України та управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирської області.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, у рамках свята проводилися змагання до Дня Українського козацтва. У різних спортивних конкурсах змагалися команди працівників Житомирської установи виконання покарань №8 «Соколи», Житомирської виправної колонії №4 «Січовики», управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області «Золотий оселедець» та команда ув’язнених «Сагайдачний». У п’яти різновидах козацьких змагань першість була за різними командами.

Начальник управління соціально-виховної та психологічної служби апарату Державної пенітенціарної служби України, полковник внутрішньої служби Ігор Андрушко привітав присутніх від імені голови Державної пенітенціарної служби України Володимира Палагнюка зі святами.

«Наразі немає бар’єру між засудженими та адміністрацією виправних установ, відбувається пряме спілкування. Це яскравий приклад патріотичного виховання у колонії. У таких закладах відбувається цілий комплекс заходів, щоб повернути людину в суспільство. Адміністрації сприяють тим засудженим, які прагнуть отримати виховання, освіту, розвиток», – відзначив Ігор Андрушко.

Начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області, полковник внутрішньої служби Василь Бурак наголосив, що така виховна робота у виправних закладах сприяє ресоціалізації тих, хто відбуває покарання.

З журналістами враженнями про свято поділився й засуджений Олександр, який запевнив, що такі заходи вносять різноманітність в закрите життя виправної установи і так легше відбувати покарання.

Довідково. Житомирська виправна колонія №4 – установа середнього рівня безпеки для чоловіків, вперше засуджених до позбавлення волі, з плановим наповненням 1540 осіб. У ній також відбувають покарання понад 50 засуджених іноземців з 25 країн світу. Станом на 14 жовтня 2014 року в установі відбуває покарання 1030 осіб.

Роботу установи по штату забезпечують 240 атестованих співробітників (з них 140 – молодшого начальницького складу) та 60 вільнонайманих осіб.

Підприємство Житомирської ВК-4 спеціалізується на виготовленні продукції деревообробки (паркет штучний, брус різних типорозмірів, дошка обрізна, ящики овочеві, погонажні та столярні вироби), корпусних меблів з ламінованого ДСП (шафи для одягу та книг, столи, меблі, столи комп’ютерні різних типорозмірів, ліжка, тумби приліжкові), меблів для облаштування кабінетів, офісів, адміністративних будинків. Надаються послуги промислового характеру щодо розпилу та сушіння деревини, функціонує дільниця по виготовленню бруківки колотої, борту гранітного, залізобетонних виробів.

n1510141024

n1510141024 1

n1510141024 2

n1510141024 3

n1510141024 4

Похожие материалы (по тегу)

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top