НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Житомирі планують закупити 50 нових тролейбусів за гроші ЄБРР

У Житомирі планують закупити 50 нових тролейбусів за гроші ЄБРР

  Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) планує надати Житомирському трамвайно-тролейбусному управлінню довгострокове фінансування в розмірі 12 мільйонів євро на закупівлю 50 нових тролейбусів та ремонтного діагностичного обладнання.

  Відповідну трьохсторонню угоду «Про підготовку кредитного фінансування» було підписано 13 жовтня між Житомирським міським головою Сергієм Сухомлиним, КП «Трамвайно-тролейбусне управління» та представниками Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

  «Оновлення парку ТТУ на сучасні тролейбуси дасть можливість продовжити транспортну реформу у Житомирі та значно підвищити комфорт перевезень пасажирів. Дуже важливо, що ми не тільки зможемо оновити тролейбусний парк, а й значно покращити технічну ремонтну базу для міського електротранспорту», – наголосив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

  Співпраця з ЄБРР передбачатиме інвестування у покращення інфраструктури громадського транспорту міста Житомира шляхом закупівлі нових тролейбусів та супутнього ремонтного й діагностичного обладнання, ремонту та модернізації депо, тягових підстанцій, розширення тролейбусної контактної мережі.

  Представники ЄБРР зауважили на тому, що дана угода передбачає строки погашення кредиту до 13 років включно з трьохрічною відстрочкою погашення основної суми.

Новини Житомира

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top