НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

810 тис. грн. витратив Баранівський лісгосп в минулому році на охорону лісу від пожеж

810 тис. грн. витратив Баранівський лісгосп в минулому році на охорону лісу від пожеж

  У зв'язку з настанням сухої вітряної погоди підвищується пожежна небезпека в лісах - настає пожежонебезпечний період.

 

  У цей весняний час дехто намагається випалювати суху траву навколо населених пунктів, біля автомобільних доріг, залізниць, на сільськогосподарських землях, що створює реальну загрозу прилеглим лісовим насадженням і може призвести до виникнення і розповсюдження лісових пожеж.

  Одним із найважливіших напрямків в роботі державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство» є охорона лісів від пожеж. Адже насадження, що ростуть до віку стиглості 80-120 років, можуть бути знищені вогнем за лічені хвилини. 

  Своєчасне виявлення лісової пожежі - це запорука подальшої успішної боротьби з вогнем. Для цього в підприємстві встановлено три сучасні системи відеоспостереження з програмним забезпеченням, яке завдяки перехресному спостереженню дозволяє швидко встановити місце пожежі, при чому на відстанях за 15-20 км, а інколи й більше. У 2018 році також планується встановлення пожежної вежі із системою відеоспостереження в Явненському лісництві.

  Значна увага в ДП «Баранівсь-ке ЛМГ» приділяється технічному забезпеченню лісництв та лісопожежної станції пожежною технікою та обладнанням. Так в 2017 році проведено переобладнання автомобіля ГАЗ-66 для потреб пожежогасіння. На цей автомобіль встановлено цистерну для води ємкістю 3200 л та мотопомпу. 

  У цілому на охорону лісів від пожеж в 2017 році витрачено 810 тис. грн.

  Сьогоднішні зусилля всіх служб державного підприємства спрямовані на те, щоб кожен спалах у лісі був якнайшвидше локалізований, а ще важливіше - не допускати цього. Так проводяться роботи по влаштуванню та догляду за мінералізованими смугами, які в разі надзвичайних ситуацій перешкоджатимуть поширенню вогню. З метою інформування населення в лісах господарства встановлено понад 55 одиниць наочної агітації на протипожежну тематику.

  Придбано автоцистерну на базі ЗІЛ-131 ємкістю 4400 літрів та високопродуктивну мотопомпу до неї. Також закуплено інше пожежне обладнання: пожежні рукави, стволи, лопати, відра та інше. Загальна кількість витрат уже в цьому році на потреби охорони лісів від пожеж сягнула більше 400 тис. грн. 

  Загалом до виїзду на лісову пожежу в будь-яку хвилину готові два пожежні автомобілі на базі ГАЗ-66 та п'ять пристосованих для потреб пожежогасіння: на базі ЗІЛ-131 - 3 од, ГАЗ-66 - 1 од, ГАЗ -53 - 1 одиниця.

  Підприємство завжди готове залучити до гасіння пожеж всю наявну техніку і працюючих, як лісництв, так і лісопромислового комплексу. Окрім охорони ввірених майстерських дільниць, лісова охорона та пожежна служба держлісмислгоспу здійснюють виїзди для гасіння пожеж на території інших користувачів.

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top