НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Замість Маркса: у Житомирі вирішили встановити пам'ятник Степану Бандері. ФОТО

Замість Маркса: у Житомирі вирішили встановити пам'ятник Степану Бандері. ФОТО

   4 червня 2018 року в Департаменті містобудування Житомирської міської ради відбулось засідання ради з приводу місця встановлення пам'ятника Степанові Бандері.

  «У Департаменті містобудування Житомирської міської ради відбулась рада з приводу місця встановлення пам'ятника Степанові Бандері. Кізін СидірМаксим Виливчук, відомі скульптори України Олег Пінчук, Володимир Шолудько представили проект майбутнього пам'ятника. 

Місце встановлення в сквері на перехресті вулиць Театральної та Великої Бердичівської затвердили більшістю голосів», — написала на своїй сторінці у Фейсбук член виконавчого комітету Житомирської міської ради.

   Очільник Житомирського обласного осередку ВО "Свобода" Сидір Кізін й відомі скульптори України Олег Пінчук і Володимир Шолудько представили проект майбутнього пам'ятника.

   Місце встановлення в сквері на перехресті вулиць Театральної та Великої Бердичівської затвердили більшістю голосів.

  "Вже у наступному році ми відзначатимемо 110-ту річницю з дня народження героя ‒ людини-символу української визвольної боротьби Степана Бандери. Тому в Житомирі повинен з'явитися достойний пам'ятник націоналісту ‒ окраса нашого міста.

  Сьогодні на нараді були думки, щоби встановити пам'ятник на вулиці Степана Бандери, подалі від центру. Але вдячний всім членам ради, які підтримали встановлення його в центральній частині міста. Пам'ятник буде встановлений не за кошти з міського бюджету, а коштом житомирян, небайдужих до цієї справи.

  Є бачення архітекторів, скульпторів, жителів Житомира й, нарешті, місце для нього. Тому впевнено рухаємось далі", ‒ наголосив Сидір Кізін.

  Олег Пінчук, відомий нині скульптор, родом з Житомира, дізнавшись про ініціативу містян поставити пам'ятник Степанові Бандері, відразу ж виявив інтерес до цієї справи.

  "Сьогодні ми почули думки житомирських архітекторів, і врахувавши усі побажання й зауваження, працюватимемо далі над виготовленням пам'ятника.

 Рада визначила нарешті місце його встановлення, й впевнений, що це правильне й найбільш вдале рішення. Адже, логічно, що це має бути не велика площа, а місце середнього розміру, де могли б збиратись люди, об'єднані спільними націоналістичними ідеями.

 Приємно, що більшість підтримали ідею встановлення в сквері на вулиці Великій Бердичівській, і впевнений, що у співпраці ми виготовимо й встановимо прекрасний, професійно виконаний пам'ятник", ‒ зазначив Олег Пінчук.

projekt 1

projekt 1

projekt 1

projekt 1

projekt 1

 

   А ось, що в мережі Фейсбук зазначили деякі користувачі з приводу цієї новини:

projekt 8

За матеріалами прес-служби Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Фото: мережа Фейсбук

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Loading...

Go to top