НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

«Проігнорувавши комісію, житомирські чиновники вирішили встановити пам’ятну дошку жертві чорносотенців Блінову на місці його загибелі»

«Проігнорувавши комісію, житомирські чиновники вирішили встановити пам’ятну дошку жертві чорносотенців Блінову на місці його загибелі»

   Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав житомирський краєзнавець Георгій Мокрицький.

   «Знову обурений незрозумілою поведінкою чиновників міської влади. Проігнорувавши професійну комісію з топоніміки, вони вирішили встановити пам’ятну дошку жертві чорносотенців житомирянину Блінову на місці його загибелі по вул. Київській,1. Але текст не погодили. А дошка, начеб-то вже готова. З тексту ж випливає, що Блінов або жив в будинку№1, або народився, або загинув.... Ті ж граблі, на які наступили "грамотії", які встановили незрозумілу дошку Качиньському. З неї виходить, що Качиньський або співпрацював з житомирською прокуратурою або був... під слідством. Адже дошку в міській раді назвали "меморіальною" (а треба було встановити анотаційну дошку з поясненням назви вулиці!).

 Скільки ще деякі чиновники узурпуватимуть ті сфери, в яких ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно радитись з фахівцями, і ігноруватимуть створені міськвиконкомом комісії?!», - йдеться в повідомленні.

 

Последнее изменение Вторник, 07/08/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top