НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

«Жива книга»: доброволець Василь Піддубний, який є автором багатьох книг про війну на Сході України

«Жива книга»: доброволець Василь Піддубний, який є автором багатьох книг про війну на Сході України

  Днями гостем Центральної міської бібліотеки ім.В.Земляка став справжній патріот,   учасник бойових дій на Сході України у складі легендарної 95-ої бригади,  добровольчого  батальйону «Поліська Січ»,  співголова ГО «Дім ветеранів»,  редактор і письменник Василь Піддубний.

   Для усіх присутніх на проекті «Жива книга», який реалізується у бібліотеках міста, він і справді гортав сторінки тієї  книги життя, яку  писав довгі місяці під пострілами ворожих куль у зоні АТО.

  Василь Піддубний  -  автор багатьох книг про війну на Сході України – «Слово про війну», «Холодне серце» та інші. Адже сьогодні відзначаємо день, який  присвячений тим, хто чотири роки тому не побоявся взяти в руки зброю і піти боронити рідну землю, та всім, хто, сміливо йшов у бій в  усі роки нашої історії,  коли виникала  загроза для нашої України

  На запитання учасників проекту, як ви адаптувалися до мирного життя  після року перебування у зоні бойових дій, Василь відповів:

  - Я ще довгий час ходив по рідному місту пригинаючись, поки не відновив розуміння, що я на своїй, вільній українській землі і можу ходити з розправленими плечима.  У зоні бойових дій ми пригиналися   аби убезпечити себе від ворожих куль, але вперто стояли на своїй, Богом даній землі, впевнені у тому, що незабаром і тут будемо ходити  з гордо піднятою головою. Відчуття жаху війни мені й досі пече. І досі, у вже мирному своєму житті, буває  прокидаюся посеред ночі у запалі  і шукаю свою зброю. Війна не дає мені пр. неї забути.

  - Чи всі історії реальні у ваших книгах ?

  -  Жодних перебільшень і творчих домислів. Тільки жорстка правда життя.  Але мій внутрішній суворий р,  наказує мені : відклади написане на рік, повернися до  нього і відредагуй,  але потім відкинь написане, аж потім повертайся до твору  знову. І тоді твоя книгу  заслуговує на увагу читача.

  Яке надзавдання визначаєте для себе як письменник?

  Знаєте, війна викристалізовує справжні цінності. Для мене – це любов до рідної землі, справжню ціну якій я осягнув, пройшовши горнило боїв за її незалежність. І розуміння цього я б хотів передати своїм читачам.   Україну любити – це не плескати в долоні під гучні промови.  Це здобути і зберегти її свободу і незалежність,  подолати  нещирість і лукавство в суспільному житті і горіти у ньому , а не тліти.

   На війні атеїсти стають віруючими. З нами Бог і з нами Україна. kd18031912 2

kd18031912 2 kd18031912 2 kd18031912 2 kd18031912 2 kd18031912 2

Джерело: Житомирська міська рада

 Новини Житомира

    

Последнее изменение Понедельник, 18/03/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top