НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Житомирщина отримала 3 автомобілі для соціального таксі

Житомирщина отримала 3 автомобілі для соціального таксі

  Віднедавна люди з інвалідністю, які проживають у Баранівській, Брусилівській та Любарській ОТГ зможуть користуватися  соціальним таксі, адже минулого тижня отримали спеціальні автомобілі для перевезення людей з інвалідністю,  які мають порушення опорно-рухового апарату.

 

  Про це розповів директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрій Прокопець.

  «Минулого тижня Баранівська, Брусилівська та Любарська об’єднані територіальні громади  отримали спеціальні автомобілі, які перевозитимуть  людей з інвалідністю. У цих громадах створені соціальні служби, які фінансуватимуться із місцевого бюджету. Такі люди зможуть їздити туди, куди їм треба, а кількість поїздок та умови перевезення самостійно визначатиме ОТГ», – розповів Юрій Прокопець.

  Автомобілі укомплектовані пасажирським підйомником, що керується дистанційним пультом. Для зручності підйомник має перехідний місток. Основні технічні параметри відповідають Директивам Безпеки ЄС.

  Вартість одного такого автомобіля – 1 млн грн.

  Загалом придбали 25 спеціально обладнаних автомобілів для усієї України в рамках програми стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень людей з інвалідністю (соціальне таксі), що була запроваджена у минулому 2018 році.

  Також він додав, що до 1 квітня інші громади, в яких проживає від 25 людей з інвалідністю можуть створити відповідну соціальну службу та подати пакет документів для отримання спеціального автомобіля для перевезення.

  Довідково. Автомобілі закупаються Фондом соціального захисту інвалідів таких автомобілів для забезпечення перевезення осіб з інвалідністю виконавчими органами міських рад (крім міст, що є обласними центрами, та міст обласного значення), сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад.

  Рішення приймається робочою групою Мінсоцполітики за результатами розгляду наданих заяв та відповідного пакету документів.

Джерело: Житомирська ОДА

Новини Житомира

    

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top