megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Перед звільненням заступниця міського голови отримала понад 75 тис. грн

Перед звільненням заступниця міського голови отримала понад 75 тис. грн
  Щомісяця "Антикорупційний рух Житомирщини" надсилає до Житомирської міської ради запит на інформацію щодо заробітної плати, премій та матеріальних допомог працівників міськвиконкому. На жаль, ця інформація не публікується на сайті міської ради.

  Цього місяця були здивовані зарплатою одного з заступників міського голови. За квітень вона становила 77 тисяч 624 гривні. Як повідомили у міській раді, такі кошти отримала заступник міського голови Вікторія Краснопір. З цієї суми зарплата становить 21 тисячу 625 гривень та 16 тисяч 713 гривень премії. А ще – 39 тисяч 286 гривень матеріальної допомоги. Нагадаємо, що Вікторію Валентинівну 23 квітня на сесії міської ради було звільнено з посади.  Такий собі «дембельський акорд».

  До того, як стати заступником міського голови, Вікторія Краснопір працювала директором департаменту соціальної політики у Житомирській міській раді. На цю посаду так і не був проведений конкурс, а департаментом рік керував виконуючий обов’язки директора. У міській раді подейкують, що Вікторія Краснопір має повернутися на цю посаду за переведенням. До речі, громадська організація «Антикорупційний рух Житомирщини» зверталася до міського голови зі зверненням стосовно проведення конкурсу на цю вакантну посаду, однак Сергій Сухомлин повідомив нас, що у разі прийняття рішення щодо конкурсу, буде розміщено оголошення у ЗМІ. У разі, якщо Вікторія Краснопір дійсно повернеться на посаду директора департаменту соціальної політики, можна буде зробити висновок, що цю посаду дійсно притримували для неї особисто. А це все схоже на «договорняк».

1557727873 5cd909e610798 page9

Новини Житомира

Последнее изменение Понедельник, 13/05/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top