НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

На Житомирщині депутати сільської ради проголосували за виплату собі матеріальної допомоги по 5 тис грн, не повідомивши про конфлікт інтересів

На Житомирщині депутати сільської ради проголосували за виплату собі матеріальної допомоги по 5 тис грн, не повідомивши про конфлікт інтересів

  Житомирською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді справ за фактами порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів двома депутатами Оліївської сільської ради, за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

   Установлено, що у серпні 2018 року, на сесії сільської ради вирішувалося питання про надання сельчанам, які перебувають у складному фінансовому становищі, матеріальної допомоги. У списку серед інших також значилися прізвища двох депутатів сільської ради.

  Відповідно до вимог чинного законодавства, депутати мали б  повідомити сесію органу місцевого самоврядування про наявність конфлікту інтересів. Однак, вони не повідомили ні письмово, ні усно, проголосувавши за надання собі матеріальної допомоги у розмірі 5 тис грн кожному. 

  Постановою Житомирського районного суду обох депутатів визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП та призначено покарання у виді штрафу, відповідно, 2006 грн та 1700 грн.

  Місцевою прокуратурою взято на контроль вжиття сільською радою відповідних заходів щодо повернення депутатами неправомірно виплаченої їм грошової  допомоги.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Новини Житомира

Последнее изменение Вторник, 14/05/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top