НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Житомирі дослідили потреби багатодітних матерів

У Житомирі дослідили потреби багатодітних матерів

  Відбулося засідання міської міжвідомчої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми, демографічного розвитку та гендерної рівності.

  «Під час засідання було презентовано дослідження  потреб багатодітних матусь м. Житомира, проведеного в рамках проєкту «Житомирська міська ОТГ – територія рівних можливостей», який реалізується за участі управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, ЖОМГО «Паритет» за фінансової підтримки БФ «Український жіночий фонд» », ― розповідає zt-rada.gov.ua.

  За словами Тарасенко Наталії, голови ради ЖОМГО «Паритет», «участь в опитуванні узяли більше 400 жінок.

  Аналіз пільг і допомог, які отримують багатодітні сім’ї у м. Житомирі, котрі надаються за рахунок державного та місцевого бюджету, показав, що вони спрямовані виключно на дітей (за винятком виплати при присвоєнні почесного звання «Мати-героїня»).

  Майже 90,0% опитаних жінок підпорядковують свої інтереси інтересам дітей або сім'ї.

  Дослідження виявило, що найбільшими  потребами багатодітних матерів є вільний час для себе (80-90,0%), спілкування (70-80,0%). Такі результати спостережено у всіх вікових категоріях та незалежно від кількості дітей. Актуальною потребою також є професійне навчання (60-70,0%). Проведені фокус-групи серед багатодітних матерів підтвердили результати опитування.

  Актуальною також залишається проблема інформування цільової аудиторії про заходи, законодавство, сервіси за допомогою різних каналів комунікації, в тому числі поширення інформації через медіа та соціальні мережі».

  Заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Людмила Сікайло зазначила, що «необхідно активніше залучати громадські організації до роботи з цільовою аудиторією «багатодітні матері» шляхом підтримки проєктів виконавчими органами Житомирської міської ради, зокрема управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту. А також внести зміни до міської цільової програми на 2020 рік відповідно до отриманих результатів дослідження потреб цільової аудиторії»

kk16012070 2

Новини Житомира

       

Последнее изменение Четверг, 16/01/2020

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top