megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Покровська церква — архітектурний «привид» старого Житомира. ФОТО

Покровська церква — архітектурний «привид» старого Житомира. ФОТО

  Ще один архітектурний "привид"старого Житомира - Покровська церква, побудована в 1901 році, на даний час занедбана та спотворена.

   Фото в Інстаграм опублікував користувач rzhekhovskii.

  «Церква була частиною православного некрополю на Охримовій горі. На третьому фото видно, як колись виглядала. На четвертому неподалік від неї видно і каплицю Св. Миколая. На п'ятому - зі старої гравюри - зліва на пагорбі середньовічний цвинтар, знищений за совітів, зправа - вочевидь старий католицький костел, який існував ще до середини 18 сторіччя, потім на його місці звели каплицю», — йдеться в описі до світлин.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

One more "ghost" of old Zhitomir - Pokrovska church, built in 1901, now abandoned. Ще один архітектурний "привид"старого Житомира - Покровська церква, побудована в 1901 році, на даний час занедбана та спотворена. Була частиною православного некрополю на Охримовій горі. На третьому фото видно, як колись виглядала. На четвертому неподалік від неї видно і каплицю Св. Миколая. На п'ятому - зі старої гравюри - зліва на пагорбі середньовічний цвинтар, знищений за совітів, зправа - вочевидь старий католицький костел, який існував ще до середини 18 сторіччя, потім на його місці звели каплицю. #church#abandoned_church#Zhitomir#Ukraine#spring2020#Житомир#Україна#весна2020#покинута_церква#охримовагора

Публикация от ржеховський (@rzhekhovskii)

kd10032007 1 kd10032007 1 kd10032007 1 kd10032007 1 kd10032007 1

Фото: "rzhekhovskii", Інстаграм

Новини Житомира

  

Последнее изменение Вторник, 10/03/2020

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top