НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Прийом до дитячих садочків: актуальна інформація для житомирян

Прийом до дитячих садочків: актуальна інформація для житомирян

  Багатьох батьків сьогодні хвилюють питання: як записати дитину до дитячого садочка і наскільки завантажені заклади дошкільної освіти у Житомирі  в цьому році.

 Відповідно до інформації департаменту освіти міської ради надаємо роз’яснення щодо порядку прийому дітей до закладів дошкільної освіти Житомирської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році, зокрема, щодо їх наповненості.

  Департамент освіти міської ради повідомляє, що прийом дітей до закладів дошкільної освіти здійснюють керівники закладів у відповідності до електронної реєстрації дітей у системі ICYO за чергою, на підставі заяв батьків, довідок про щеплення.

  Зареєструвати дитину до того чи іншого закладу можуть батьки дітей, які проживають та зареєстровані у Житомирській міській ОТГ.

  Першочерговим правом на влаштування до закладів дошкільної освіти користуються діти, які мають статус постраждалих від аварії на ЧАЕС, діти військовослужбовців та діти батьків учасників АТО.

  Прийняти дітей, відповідно до кількості зареєстрованих, мають можливість переважна кількість закладів.

  Найбільш перевантаженими є заклади дошкільної освіти у мікрорайоні панчішної фабрики (ЗДО №71, ЦРД №53), мікрорайону Крошні (ЗДО №26, №58, НВК №65), мікрорайону автовокзалу (ЗДО №10, 43), мікрорайону вулиць Шевченка-Бородія (ЗДО №73, ЦРД №68), для зарахування до яких існує черга.

Пресслужба міської ради

Новини Житомира

 

Последнее изменение Вторник, 19/05/2020

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top