Офіційний початок опалювального сезону у Житомирі – 15 жовтня, теплокомуненерго намагається розблокувати рахунки

Офіційний початок опалювального сезону у Житомирі – 15 жовтня, теплокомуненерго намагається розблокувати рахунки

  Незважаючи на арешт рахунків комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго», опалювальний сезон у Житомирі планують почати з 15 жовтня. 

    Таке рішення 7 жовтня підтримали на засіданні виконавчого комітету міської ради, - розповідає zhitomir.info.

    «Повноцінний початок буде тоді, коли середньодобова температура буде протягом трьох діб нижче ніж + 8 градусів. Що нам надає це 15-те число? Що ми можемо офіційно вивести працівників на роботу: операторів, обходчиків і офіційно початок опального сезону медичних та дитячих дошкільних закладів», - пояснив директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради Дмитро Рогожин.

  За його словами, усі котельні готові до початку опалювального сезону, залишається лише закінчити ремонт двох теплотрас.

  «Котельні на 100% готові. Мережі, які ми робимо, сьогодні закінчуємо трасу на Пушкінській, за дві доби трасу на Ріхтера. І все, 100% мереж буде готово до опалювального сезону. На сьогодні 98% житлового фонду готові, в деяких будинках, це п’ять-шість будинків, закінчується капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж», - повідомив директор КП «Житомиртеплокомуненерго».

  Сьогодні рахунки «Житомиртеплокомуненерго» залишаються заблокованими, підприємство планує заключати мирову угоду і має вирішити питання до листопада.

  «Рахунки заблоковані з 7 серпня рішенням виконавчої служби. Ми розуміємо, що це рішення заангажоване та незаконне, але, на жаль, арештувати рахунки дуже легко, але зняти цей арешт - процедура погодження з первинним кредитором, тобто НАК «Нафтогаз», процедура всіх фінансово-звітних документів і процедура судового рішення. Вже з «Нафтогазом» у нас все узгоджено, ніяких питань у нас не було, бо у нас переплата за поточний сезон, дуже високий відсоток плати по постанові № 2017. Тобто «Нафтогазом» ніяких питань не було, це виключно ініціатива виконавчої служби поновити ті провадження, які ніяким чином поновлювати не треба, бо вони були закриті ще у 2016 році. З «Нафтогазом» ми подаємо позов через виконавчу службу в суд на заключення мирової угоди і припинення всіх виконавчих проваджень, тобто 8 виконавчих проваджень регіональних і два державних. На що це впливає, це інтернет-зв'язок і електрична енергія. Якщо ми розуміємо, що до 1 листопада не зможемо збити цей арешт, то ми далі не можемо ніяким чином працювати, тому у таких стислих термінах займаємося цим питанням. Однак опалювальний сезон почнеться, у нас ніяких питань з початку сезону немає, усі гарантійні листи необхідні підписані», - розповів директор КП «Житомиртеплокомуненерго».

  За словами Дмитра Рогожина, на другому пленарному засіданні сесії депутати мають виділити 12,4 млн «Житомиртеплокомуненерго», які потрібно заплатити ПАТ «Житомиргаз», щоб оплатити послуги за новими вимогами газового ринку.

 Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework