megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Учень з Новограда Олександр Лавренчук переміг у 1-му турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів

Учень з Новограда Олександр Лавренчук переміг у 1-му турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів

  Перемогу в І (обласний) турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» здобув новоград-волинець.

  Про це розповідає 04141.com.ua  з посиланням на Управління освіти і науки міської ради.

  Нещодавно на базі Комунального закладу позашкільної освіти «Обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Житомирської обласної ради відбувся І (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

  Віртуальну екскурсію художньо-мистецького музею Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ст. №10 представив учень 11 класу Лавренчук Олександр. В експозиції музею представлені твори мистецтва, виконані в різних жанрах живопису, та роботи учнів, які були представлені на Всеукраїнських конкурсах: «Паперовий дивосвіт», «Космічні фантазії», «Об’єднаймося брати», конкурс науково-дослідницьких робіт МАН, саме вони сьогодні поповнюють фонди музею.

  Олександра Лавренчука, учня 11 класу ЗОШ №10 та готувала до конкурсу керівник Галина Свиденюк, учитель ЗОШ №10, які отримали перемогу в конкурсі і нагороджені дипломом ІІІ ступеня управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації та цінними призами.

  Художньо-мистецький музей дитячої творчості відкрито 22 квітня 2015 року та має свідоцтво про реєстрація. Він діє як складова освітнього процесу закладу художньо-естетичного напряму. Експонати музею постійно поновлюються. Усі представлені твори насичені нестримною дитячою фантазією і щирим бажанням пізнання всесвіту.

kk250220196 1

Новини Житомира

       

Последнее изменение Вторник, 25/02/2020

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top