Linux Хостинг от HostPro  

 

 

 

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

На Житомирщині видали путівник музеєм Івана Огієнка

На Житомирщині видали путівник музеєм Івана Огієнка

  Житомирський обласний краєзнавчий музей підготував путівник історичним музеєм ім. Івана Огієнка, що у Брусилові.

  Про це повідомляється на сторінці закладу в Facebook, передає ukrinform.ua

  "Карантинні обмеження дали нагоду співробітникам краєзнавчого музею підготувати для вас ілюстрований путівник Брусилівським історичним музеєм ім. Івана Огієнка", – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що видання допоможе ознайомитися з експозицією музею, який розповідає про життя і творчість відомого українського вченого і релігійного діяча, уродженця Брусилова Івана Огієнка (митрополита Іларіона), а також з історією самого Брусилова.

  Іван Огієнко – співзасновник Українського народного та Українського державного університетів у Києві, фундатор і перший ректор Кам'янець-Подільського державного українського університету, міністр народної освіти УНР, міністр сповідань, головноуповноважений міністр УНР, професор теологічного факультету Варшавського університету, єпископ, архієпископ, митрополит Холмський і Підляський. З 1947 року у Вінніпезі став першоієрархом Української греко-православної церкви в Канаді.

  Огієнко – перекладач Біблії та низки богослужбових книг українською мовою, автор віршованих творів релігійного змісту, багатьох праць з історії, культури, канонічного права, славістики, мовознавства.

 

Новини Житомира

 

 

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top