НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Скільки Житомирська міська рада витрачає на ЗМІ та хто отримує найбільше?

Скільки Житомирська міська рада витрачає на ЗМІ та хто отримує найбільше?

  Висвітлювати діяльність місцевої влади, безумовно, потрібно. Звісно, що є офіційний сайт Житомирської міської ради, але ж багато новин про діяльність наших депутатів, про важливі події в житті міста ми дізнаємося не лише з нього, а й з інших джерел, серед яких: сайти, телеканали, радіостанції.

   Тож цікаво, скільки отримують місцеві ЗМІ за висвітлення діяльності міського голови, посадових осіб та депутатів Житомирської міської ради, а також виконавчого комітету міської ради.

  За повідомленням інтернет-порталу «Інсайдер Житомира», цього року міська влада виділить з місцевого бюджету 95 тисяч гривень для ЗМІ, аби там висвітлювали її діяльність.

  Вже підписані договори про надання послуг з теле- та радіомовлення з трьома підприємствами: ТОВ «Ростмедіа.ТВ», ТОВ «Медіа-Проспект» і ТОВ «ТРК «СОЮЗ-ТВ».

  У договорі, підписаному, з ТОВ «Ростмедіа.ТВ», яке надаватиме послуги через сайт Житомир.info, йдеться про те, що вартість послуг становить 30 тисяч гривень. Документ підписано 6 червня цього року, а діятиме він до кінця поточного року. Зазначимо, що власником ресурсу є Євгеній Яремчук. Він – наближена особа до заступника міського голови Матвія Хренова. Що між ними спільного? Все просто: вони мають спільний бізнес – «Центр реабілітації та здоров’я спини "Відновлення"». Нині корпоративні права на цей заклад належать дружині Матвія Хренована Олені, адже, ставши чиновником, він передав їх дружині. А от Євгеній Яремчук в реєстрі юридичних осіб продовжує бути засновником підприємтсва.

  ТОВ «Медіа-Проспект», за договором, теж отримає 30 тисяч гривень. Його власником є депутат минулого скликання Житомирської міської ради Михайло Пухтаєвич. Оскільки гостями ефірів телеканалу «СК 1» нерідко стають місцеві депутати, з'являється багато сюжетів, знятих в приміщенні міської ради, то зовсім не дивно, що міська рада уклала договір з ТОВ «Медіа-Проспект».

  Найбільше серед цих трьох товариств з обмеженою відповідальністю отримає ТОВ «ТРК "СОЮЗ-ТВ"». За висвітлення діяльності місцевої влади цей телеканал отримає 35 тисяч гривень. У цьому випадку договір також діє до кінця 2017 року. Зауважимо, що один із власників телеканалу «СОЮЗ-ТВ» – перевізник та колишній депутат міської ради Олег Бабкін. Він, до речі, обслуговує житомирських пасажирів на маршрутах №4 та №10. А з квітня минулого року Бабкін є ще й радником міського голови Сергія Сухомлина.

Новини Житомира

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top