Чергову нагороду на Кубку України виборов житомирський пауерліфтер

Успішно цьогоріч виступає у змаганнях з армреслінгу та пауерліфтингу, серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату, студент факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету Дмитро Луцишин.

Про це повідомляє прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету.
У серпні йому було присвоєно звання майстра спорту з армреслінгу.

На початку жовтня у складі збірної команди України з армреслінгу Дмитро взяв участь у чемпіонаті світу, який відбувся в Болгарії.

Особисто студент ЖНАЕУ зайняв восьме місце, а команда України виявилася найсильнішою і стала чемпіоном світу у командному заліку.

З 4 по 6 листопада 2016 р., у Дніпрі, відбулися змагання з пауерліфтингу на Кубок України.
Спортсмени виконували жим штанги лежачи. У ваговій категорії до 59 кг. Дмитро Луцишин із Житомирського агроуніверситету підняв штангу вагою 95 кг і став бронзовим призером змагань.