Кращий бігун України у категорії 40+ із Житомирщини. ВІДЕО

Житомирянин Юрий Милованов посів друге місце у загальному рейтингу найкращих бігунів України і перше - у категорії 40+ за версією Athletic Events.

У ранковій студії він поділився секретом власного успіху.

Житомиряни Віктор Юрченко та Юрій Мілованов стали переможцями бігового рейтингу Athletic Events Running Ranking 2018! Спортсмени посіли першу і другу позиції в абсолютній категорії та вибилися у лідери у своїх вікових категоріях.

Абсолютна категорія (чоловіки):
  1 місце – Віктор Юрченко (Viktor Yurchenko)

1 місце – Милованов Юрий
  2 місце – Сергей Мартыненко (Serhii Martynenko)
  3 місце – Евгений Смирнов (Ievgen Smyrnov)

50-59 (чоловіки):
  1 місце – Юрченко Віктор
  2 місце – Саханда Ігор
  3 місце – Сергій Тимошенко

Athletic Events Running Ranking (AERR) - це рейтинг найкращих бігунів України, до якого можуть потрапити усі бажаючі, хто бере участь у перерахованих проектом змаганнях (перелік є на сайті Athletic Events). У залік йдуть всі старти учасника AERR в яких він взяв участь за кваліфікаційний період. Кожна дистанція має свій коефіцієнт складності, який множиться на набрану кількість очок учасником. Переможець в абсолюті і віковій групі в забігу автоматично отримує 4000 очок. Це максимально можлива цифра на одному забігу. Кожен учасник, який пробіг гірше переможця в діапазоні секунд, отримує певну кількість очок (розрахунок також є на сайті). Топові учасники рейтингу за підсумками бігового року нагороджуються призами від партнерів AERR.

за матеріалами UA: Житомир та sportzt.com