Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

Житомирянка Юлія Єлістратова виграла Кубок Європи з триатлону-2015

Житомирська триатлонистка Юлія Єлістратова стала володаркою Кубку Європи-2015.

n 2809155976На фінальному етапі, який проходив у Сочі, українка виграла срібну нагороду і забезпечила собі перше місце в загальному заліку, передає Громадське.ТВ.

Єлістратова показала результат 01:59:35, вона була тільки десятою після плавання, але відіграла втрачені секунди по ходу велогонки, а біг починала вже першою.

Але в підсумку поступилася німкені Лізі Зибургег, яка подолала дистанцію за 01:59:04.

Тріатлон - той вид спорту, де невдача в одній дисципліні не завжди впливає на підсумковий результат.

Юлія Єлістратова лідирує в європейському рейтингу триатлеток з результатом 1469,0 очок.

Очоливши цьогорічний Європейський кубковий рейтинг у жінок, вона, таким чином, повторила успіх минулого року.