×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 657.

Бердичівський футболіст Владислав Вакула дебютував у Лізі Європи

Бердичівський футболіст, вихованець ДЮСШ міста Бердичева Владислав Вакула дебютував у складі своєї команди ФК "Маріуполь" у другому по значимості європейському футбольному клубному турнірі - Лізі Європи.

Наш земляк, вихованець Юрія Свірського, у матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду проти "Юргордену" зі Швеції, який відбувся на стадіоні "Чорноморець" в Одесі, вийшов на заміну на 72-й хвилині, - про це повідомляє rio-berdychiv.info

У першому додатковому матчі проти Владислава Вакули порушили правила у штрафному майданчику гостей та суддя вказав на пенальті, який гравець ФК "Маріуполь" Руслан Фомін успішно реалізував та забезпечив своїй команді перемогу з рахунком 2-1 і вихід до наступного раунду Ліги Європи.

Також у неділю, 5 серпня, ФК «Маріуполь» зіграв черговий матч у Прем’єр-лізі Чемпіонату України проти «Арсеналу» у Києві. Владислав Вакула вперше вийшов у стартовому складі та відіграв перший тайм.

Джерело: rio-berdychiv.info