megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Фахівців громад Житомирщини навчали маркетингу соціальних мереж

Фахівців громад Житомирщини навчали маркетингу соціальних мереж

  Налагодження комунікації між мешканцями та владою громади надважливе завдання, виконання якого дозволить успішно реалізувати поставленні завдання.

  Тому, спеціалісти із зв’язків з громадськістю, мають повною мірою використовувати доступні канали спілкування та поширення інформації для громади.

  У Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном, відбувся тренінг «Висвітлення діяльності ОТГ» для 20 фахівців громад регіону. На навчанні Дмитро Клименко, радник з комунікації Житомирського Центру акцентував увагу колег на важливості ефективного використання всіх наявних каналів комунікації:

 «Постійна та ефективна комунікація із населенням дозволить швидко реалізувати задумане. Щоб досягти такого результати потрібно працювати з усіма цільовими аудиторіями використовуючи різні канали комунікації»

  Програма тренінгу передбачала опрацювання методики роботи із сайтом громади, ведення акаунтів у соціальних мережах та підготовку та видання інформаційних бюлетенів громади. Учасники заходу поділились своїм досвідом роботи із соціальними мережами та підготовки інформаційних бюлетенів.

  «Ми поширюємо інформацію всіма можливими каналами – сайт громади, сторінка у Фейсбуці та через видання інформаційного бюлетеня громади. Кожен із цих каналів направлений на свою цільову аудиторію. Зокрема наш бюлетень містить детальну та вичерпну інформацію про життя громади, і користуються ним переважна більшість старші мешканці», - поділилась Лариса Філоненко, начальник відділу культури, туризму та ЗМІ Брусилівської ОТГ.

  Крім того, спеціалісти громад отримали можливість познайомитись та поспілкуватись із журналістами телеканалу UA: Житомир Володимиром Ладижцем, Тамілою Бутко, Костянтином Кас’яном та Олександром Рубаном, які розповіли про новий проект телекомпанії «Дебати на вимогу».

  «Ми зацікавлені у співпраці із ОТГ, адже у громадах проживає левова частка наших глядачів, тому ми маємо показувати, що відбувається там», - вважає Володимир Ладижець, продюсер телеканалу UA: Житомир.

  На завершення заходу спеціалістам громад презентували проект створення місцевих радіостанцій. Іван Натикач, представник Національної ради телебачення та радіомовлення у Житомирській області, розповів про можливості запуску радіостанції громади та умови реалізації цього проекту:

  «Місцеве радіо – це мовлення територіальних громад, яке покликане задовольнити потреби населення в доступі до локального інформаційного контенту – переконує Іван Натикач – мовлення громад стимулюватиме розвитку громадянського суспільства, ініціюватиме публічні дискусії щодо місцевих проблем, підвищуватиме компетенцію громадськості щодо питань місцевого самоврядування, сприятиме процесу децентралізації та ефективному захисту прав і свобод громадян».

  Такі навчання для фахівців з питань комунікацій громад Житомирський Центр організовує регулярно.

 

Последнее изменение Понедельник, 26/11/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top