НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Ружинському районі вісім депутатів однієї із сільських рад «відзначилися» несвоєчасною подачею декларацій, за що сплатять штраф

У Ружинському районі вісім депутатів однієї із сільських рад «відзначилися» несвоєчасною подачею декларацій, за що сплатять штраф

  Бердичівською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді 8 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, вчинені депутатами однієї із сільських рад Ружинського району.

  За результатами розгляду постановами Ружинського районного суду від 12.12.2018 та 13.12.2018 усіх вісьмох осіб визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання декларації без поважних причин) та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 грн.

  Установлено, що обранці громади, будучи особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, порушили вимоги Закону України «Про запобігання корупції» та несвоєчасно подали декларації про майнові статки за 2017 рік. До того ж, двоє з них подали декларації лише через 6 місяців після закінчення встановленого законодавством терміну.

  Адміністративні протоколи за фактом вчинення депутатами адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, складено Управлінням захисту економіки в області.

 

                                                            Прес-служба  прокуратури Житомирської області

 

 

 

 

Последнее изменение Понедельник, 17/12/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top