НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

На Житомирщині ще одна поліцейська станція запрацювала в Хорошівському районі. ФОТО. ВІДЕО

  У селищі Іршанську поліцейський офіс є одним із найкращих в області за матеріально-технічним оснащенням. Відтепер для мешканців громади тут працюватимуть дільничний офіцер, а також ювенальний інспектор та група реагування патрульної поліції.

  Відкриття поліцейської станції відбулося 22 лютого. Участь у заходах взяли представники місцевої громади, районної державної адміністрації, підприємці та керівництво ГУ Нацполіції регіону.

 Приміщення розташоване у сучасному Центрі надання адміністративних послуг. Завдяки підтримці місцевої громади службові кабінети обладнано комп’ютерною технікою, під’єднаною до інтернет-мережі та зручними меблями. У приміщенні, де працюватиме інспектор ювенальної превенції, передбачено і дитячий куточок з іграшками та книжками.

  Тож відтепер на поліцейській станції постійно працюватиме дільничний офіцер, а за окремим графіком – ювенальний інспектор і за потреби – група реагування патрульної поліції.

  - У нашому селищі встановлена система відеонагляду, камери якої знаходяться на вулицях у місцях розташування навчальних і торгівельних закладів, підприємств. Нині під наглядом уже знаходиться понад 20 об’єктів. А до кінця року плануємо підключення ще стількох же камер, - розповів голова об’єднаної територіальної громади Анатолій Рак.

  Монітори системи спостереження встановлені на поліцейській станції, що дає можливість відслідковувати ситуацію у населеному пункті та оперативно реагувати на події. За словами дільничного інспектора Ярослава Никитенка, саме завдяки цьому вже вдалося розкрити 4 злочини – грабіж і крадіжки.

  Традиційно начальник ГУ Національної поліції Житомирщини В’ячеслав Печененко вручив поліцейським планшети та бодікамери, необхідні для якісної роботи.

  – Загалом  на Житомирщині уже працює 11 поліцейських станцій. Новостворена, відкриття якої відбулось сьогодні, є найсучаснішою і найкращою за матеріально-технічним оснащенням. Завдяки підтримці і допомозі місцевої громади та підприємців створено належні умови для надання якісних поліцейських послуг людям, - підсумував В’ячеслав Печененко.

  Керівник поліції області щиро подякував голові ОТГ і місцевим підприємцям за докладені зусилля та допомогу.

kd22021926 2

kd22021926 2

kd22021926 2

kd22021926 2

kd22021926 2

kd22021926 2

kd22021926 2

kd22021926 2

Відділ комунікації поліції Житомирської області

 Новини Житомира

 

Последнее изменение Воскресенье, 24/02/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top