НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Завжди перші: на Житомирщині проходять змагання на кращу артилерійську батарею Десантно-штурмових військ

Завжди перші: на Житомирщині проходять змагання на кращу артилерійську батарею Десантно-штурмових військ

  Черговий етап змагань на кращу артилерійську батарею Десантно-штурмових військ Збройних Сил України проходить на одному з полігонів Житомирщині.

   Протягом десяти днів артилерійські батареї, які озброєнні різними зразками військової техніки, зокрема самохідними та причепними гаубицями, реактивними системами залпового вогню та мінометами будуть набирати бали в тактичній, індивідуальній, спеціальній і спортивній номінаціях.

  Під час цих етапів оцінюються злагодженість батарей, практичні навички офіцерів щодо виконання ними залікових вогневих завдань з бойовою стрільбою з залученням штатних артилерійських підрозділів, виконання залікових завдань на імітаційних засобах, готовність особового складу витримувати фізичні навантаження.

  «Метою цих змагань - є підвищення зацікавленості особового складу в покращенні свого професійного рівня, вироблення твердих практичних навиків у оволодінні штатним озброєнням та військовою технікою», - стверджує головний суддя з фахової підготовки підполковник Олег Колесніков.

  Переможці конкурсу матимуть право прийняти участь у змаганнях на звання «кращої артилерійської батареї в Збройних Сила України».

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України

Новини Житомира

  

Последнее изменение Среда, 11/09/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top