megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Житомирському військовому інституті розпочалось перепідпорядкування

У Житомирському військовому інституті розпочалось перепідпорядкування

  У Сухопутних військах ЗСУ спростували інформацію щодо закриття Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова. Наразі йдеться про адміністративну процедуру перепідпорядкування ВНЗ.

   Про це повідомляє ukrinform.ua/ з посиланням на пресслужбу Командування Сухопутних військ.

  “Сьогодні на одному з інтернет-ресурсів з’явилася інформація про те, що нібито 25 листопада 2019 року розпочалася процедура закриття Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова, що не відповідає дійсності”, - йдеться в повідомленні.

  У пресслужбі зазначили, що у Житомирському військовому інституті імені Сергія Корольова розпочалася адміністративна процедура, яка приведе до його перепідпорядкування Командуванню Сухопутних військ Збройних сил України.

  “До цього військовий інститут знаходився у прямому підпорядкуванні Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України”, - пояснили у пресслужбі.

  Крім того, у пресслужбі нагадали, що у підпорядкуванні Командування Сухопутних військ Збройних сил України знаходяться такі вищі військові навчальні заклади як Національна академія Сухопутних військ ім. П. Сагайдачного (м. Львів), Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків), Військова академія (м. Одеса), кафедри військової підготовки ряду українських університетів, а також навчальні центри, які готують військових спеціалістів для Сухопутних військ.

  Також, повідомив заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Володимир Наконечний.

 «Спростую цю інформацію, бо не було і немає мови про скорочення навчального закладу. Йдеться тільки про зміну підпорядкування інституту від департаменту військової освіти і науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони до Командування Сухопутних військ ЗСУ», - зауважив Наконечний.

  Раніше у соціальних мережах з’явилася інформація про те, що комісія при Сухопутних військах ЗСУ приступила до ліквідації Житомирського військового інституту та передачі його факультетів іншим навчальним закладам.

Новини Житомира

   

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top