megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

На Житомирщині звільнили самовільно зайняту земельну ділянку площею 10 га вартістю 1,7 млн грн

На Житомирщині звільнили самовільно зайняту земельну ділянку площею 10 га вартістю 1,7 млн грн

  Органами прокуратури Житомирської області забезпечено виконання рішення суду щодо звільнення земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

   Вони була самовільно зайнята та використовувалася без правовстановлюючих документів.

 Йдеться про те, місцевим жителем самовільно  було зайнято та засіяно  земельну ділянку сільгоспугідь площею 10 га та вартістю 1,7 млн грн, яка знаходиться на території Білилівської сільської ради Ружинського району.

  Бердичівською місцевою прокуратурою, в інтересах держави, заявлено позов про зобов’язання особи звільнити самовільно зайняту земельну ділянку сільськогосподарського призначення та за власний рахунок привести її у  попередній стан.

  Позовні вимоги прокуратури у повному обсязі задоволено рішенням Ружинського районного суду від 15.05.2019, яке залишене в силі апеляційною інстанцією 23.09.2019.

  Місцевою прокуратурою рішення суду звернуто до примусового виконання та стан його виконання взято на постійний контроль.

  Наразі, за сприяння органів прокуратури, рішення суду виконано, земельну ділянку звільнено боржником та приведено у попередній стан.

  За вказаних обставин, Ружинським райвідділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області 12.12.2019 закінчено виконавче провадження.

Пресслужба прокуратури Житомирської області

Новини Житомира

       

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top