НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

На вокзалі міста Бердичева діти розпивали алкоголь: втрутилася поліція. ФОТО

На вокзалі міста Бердичева діти розпивали алкоголь: втрутилася поліція. ФОТО

  На жаль, Україна займає одне з перших місць по дитячому алкоголізму. З кожним роком знижується вік дітей, коли вони вперше пробують слабоалкогольні напої, пиво чи алкогольні вироби.

  «Саме тому в державі діють обмеження на продаж алкогольних і слабоалкогольних напої неповнолітнім. Однак на жаль, дуже часто заклади торгівлі нехтують забороною, забуваючи про передбачену за це відповідальність»,― розповідає berdichev.biz.

  Як повідомила старший інспектор ювенальної превенції Бердичівського ВП Олеся Чубоха у соціальній мережі «Фейсбук», під час відпрацювання мікрорайону “Вокзал” ювенальним інспектором спільно з дільничним офіцером Бердичівського відділу поліції було помічено молодиків, які розпивали слабоалкогольні напої.

  Окрім проведеної профілактичної бесіди на юнаків було складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 178 КУпАП та з’ясовано, що дані слабоалкогольні напої вони купували в одному із магазинів торгової мережі продовольчо-промислових супермаркетів в Україні. Відносно продавця складено адміністративний протокол за ч. 2 ст. 156 КУпАП та матеріали скеровані до ДФС в Житомирській області.

  Працівники поліції нагадують, що відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

  Продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів зобов’язаний отримати у покупця, який купує пиво (крім безалкогольного), алкогольні напої, слабоалкогольні напої, вина столові або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.

  У разі відмови покупця надати такий документ продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів такій особі забороняється.

 У випадку порушення заборони щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу та аналювання ліцензії на продаж підакцизних товарів.

 Відповідальність за порушення вимог законодавства несуть також працівники суб’єкта господарювання. Так, відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення до працівника підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування за продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років застосовується штраф.

kk20012093 2

Новини Житомира

       

Последнее изменение Понедельник, 20/01/2020

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top