megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

На Житомирщині у 6 закладах професійно-технічної освіти впровадили дуальну форму навчання

На Житомирщині у 6 закладах професійно-технічної освіти впровадили дуальну форму навчання

  У 6 закладах професійної-технічної освіти області вже впроваджена дуальна форма навчання з 11 професій. Студенти отримують теоретичні знання у вузах, а виробниче навчання проходять на різних підприємствах, з якими ПТНЗ заключили відповідні угоди.

  Про це повідомляє управління освіти і науки ОДА.

  Під час Координаційної ради з питань реформи освіти, яка відбулася сьогодні, 9 липня, Глава Уряду Володимир Гройсман наголосив, що реформа освіти також передбачає і впровадження нових технологій у професійно-технічному навчанні.

  За інформацією управління освіти і науки ОДА, на Житомирщині діє 8 навчально-практичних центрів професійно-технічної освіти, серед яких: 4 центри будівельного напряму, решта – громадського харчування, швейного напряму, зварювальних технологій та електротехнічного напряму. У 2019 році планується відкриття в області ще 2 таких центрів – з професії «Монтажник систем утеплення будівель» та слюсарного напряму.

  Крім цього, з 2017 року в області впроваджують елементи дуальної форми навчання. Зокрема, студенти у 6 закладах за цією формою навчаються теорії у вузах та проходять практику на підприємствах з 11 професій.

  За дуальною формою навчаються наразі студенти у Бердичівському професійному будівельному ліцеї, ДНЗ «Центр сфери обслуговування м. Житомира», Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира, ПТУ№ 16 м. Коростеня, ДНЗ «Бердичівське вище професійне училище» та ДНЗ «Малинський професійний ліцей».

  Професійну підготовку кваліфікованих робітників проходять у ТОВ «Золотий коровай», ТОВ «Малинська швейна фабрика «ЕЛЬФА», ТОВ «Ферпласт-Україна», ПАТ «Коростенський завод хімічного машинобудування», ЗАТ «Житомирські ласощі» та інших підприємствах, з якими ПТНЗ заключили відповідні угоди.

  Загалом з державного бюджету на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази ПТНЗ Житомирської області у цьому році виділено 1 млн 75,5 тис. грн. Ще 1 млн грн – на розвиток дуальної освіти у цих закладах.

  Нагадаємо, що цьогоріч Житомирська область отримала понад 138 млн грн держсубвенції для Нової української школи та підвищення якості освіти у закладах у новому навчальному році.

  Довідково. Мережа професійної-технічної освіти складається із 22 закладів в області: 4 вищих професійних училища, 3 центри професійно-технічної освіти, 12 професійних ліцеїв, 3 професійно-технічних училища) та 1 заклад з 3-ма філіями при установах виконання покарань. У закладах професійної (професійно-технічної) освіти навчаються 7,3 тис. осіб.

Джерело: Житомирська ОДА

Новини Житомира

   

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top