НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Скільки вкрали на будівництві притулку для безпритульних тварин в Бердичеві: нова цифра від слідчих поліції?

Скільки вкрали на будівництві притулку для безпритульних тварин в Бердичеві: нова цифра від слідчих поліції?

  Бердичівські сайти вже писали про те, що комунальне підприємство «Бердичівкомунсервіс» повідомило, що дехто розповсюджує фейкову інформацію про те, що на будівництві притулку для безпритульних тварин було завищено вартість робіт маже на півмільйона гривень.

  МКП «Бердичівкомунсервіс» повідомляє, що в період з 26.06.2018 року по 12.09.2018 року працівниками Управління північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області було проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Міського комунального підприємства «Бердичівкомунсервіс» за період з 01.10.2013 року по 31.05.2018 року.

  За результатами проведеної ревізії складено Акт ревізії від 19.09.2018 року №06-10/06, згідно з яким виявлено недоліки, а саме: завищення вартості виконаних робіт ПП «Будівельник» по об’єкту «Будівництво притулку для безпритульних тварин по вул.Чуднівській, 156 у м.Бердичеві» на суму 464 032,75 грн.

  МКП «Бердичівкомунсервіс» звернулося з позовом в Житомирський окружний адміністративний суд, щодо визнання вимог Держаудитслужби протиправними. В ході підготовки до судового засідання, для визначення фактично виконаних будівельних робіт та визначення їх вартості, МКП «Бердичівкомунсервіс» замовило незалежну судово-будівельну експертизу.

  Згідно з висновком експерта за результатами проведення будівельно-технічного дослідження сума завищення вартості виконаних робіт не обґрунтована, та складає не 464 032,75 грн. а лише 40 467,00 грн.

  Але згідно інформації Єдиного реєстру судових рішень, дехто продовжує вивчати «фейкову інформацію», і згідно Ухвали Бердичівського міськрайонного суду слідчі поліції отримали дозвіл на проведення слідчих дій в Житомирі.

  Цитата з Постанови:

  Після чого, на підставі вищевказаних актів приймання виконаних робіт (форма №КБ-2в) складених ОСОБА_2 , замовником робіт МКП «Бердичівкомунсервіс» на розрахунковий рахунок ПП «Будівельник» перераховано грошові кошти у загальній сумі 2001134 грн.

  Таким чином, ОСОБА_2 , шляхом службового підроблення офіційних документів в галузі будівництва в результаті завищення вартості виконаних будівельних робіт по об`єкту «Будівництво притулку для безпритульних тварин по вул. Чуднівській, 156 в м. Бердичеві», заволодів бюджетними коштами у великих розмірах у сумі 296771 грн. шляхом зловживання своїм службовим становищем.

  Тож поліція підозрює ОСОБУ 2 у заволодінні 296771 гривень.

  Чекаємо на нове спростування.

Валентин Бортник

Джерело: berdichev.biz

Новини Житомира

   

Последнее изменение Вторник, 16/07/2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top