НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Джерело і криниця: звідки в Новограді можна пити воду

Джерело і криниця: звідки в Новограді можна пити воду

  Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області за результатами лабораторних досліджень назвало дві точки, де вода чиста.

   Про це повідомляє novograd.city.

  Мешканці міста постійно шукають питну воду. З’ясувалося, що у багатьох громадських криницях  та джерелах вона не відповідає нормам. Можна пити  з громадської криниці на Ціалковського, 13 та з джерела на вулиці Надслучанська.

  У Звягелі питну воду з громадських колодязів перевіряють згідно з планом досліджень об’єктів навколишнього середовища.

  Донедавна у Новограді-Волинському на обліку було 28 громадських криниць, з яких 17 належали ОСББ, 3 – церковним громадам, а решта криниць не належала нікому. Точніше, вони належать громаді, але не закріплені ні за якою  структурою. Фахівці управління Держпродспоживслужби переконані, що господар  у криниць має бути обов’язково, адже забруднена вода несе загрозу здоров’ю.

  За результатами досліджень, вода забруднена у джерелі на вулиці Леваневського. Загальні коліформи – 238, при нормі менше ніж 1. На Ціолковського та Водопровідній – загальні коліформи 23.

  Пити воду з цих джерел не можна.

  Також фахівці перевірили і бювети міста. Перевищують допустиму норму радіологічні показники у бюветах на Рокосовського та Ковальського, санітарно-хімічні – на Пушкіна.

Новини Житомира

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top