Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 657.

Бердичівська футболістка Ліана Бочковська повернулася грати в Україну

Бердичівська футболістка, вихованка Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Володимира Керносенка – майстер спорту України з футболу та пляжного футболу Ліана Бочковська повернулася грати в Україну, - про це повідомляє rio-berdychiv.info.

Наша землячка підписала контракт з командою Вищої ліги Чемпіонату України - "Єдність-ШВСМ" (Плиски, Чернігівської області). Останньою командою Ліани Бочковської була команда Вищої ліги Чемпіонату Білорусі - "Неман" Гродно. Крім «Неману» бердичівська футболістка виступала за команди "Родина" Костопіль,  "Легенда" Чернігів, "Пантери" Умань та "Астана" з Казахстану.

Також наша землячка вже встигла дебютувати у складі нової команди у грі Чемпіонату України проти «Злагоди-Дніпро». Бердичівлянка вийшла на заміну після перерви та на 85-ій хвилині відзначилася забитим м’ячем та принесла своїй новій команді перемогу з рахунком 3-2.

Джерело: rio-berdychiv.info