Військовий з Олевська став віце-чемпіоном всесвітніх ігор військовослужбовців. ВІДЕО

Василь Шуптар  став призером на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games), які 16-27 жовтня відбулися в Китаї.

Про це розповідає olevsk.zt.ua/.

Василь Шуптар виграв срібло з вільної боротьби у ваговій категорії 65 кг., де змагалися одразу 24 спортсмени.

До виходу у фінал він здолав танзанійського спортсмена, другим від українця отримав поразку індійський борець, згодом поборов і турка. До речі, саме йому український спортсмен програв на чемпіонаті Європи. Пізніше поборов і корейця, зупинив нашого спортсмена лише нещодавній чемпіон світу росіянин.

Раніше Василь виявив бажання представляти Житомирську область,а саме м.Олевськ на всіх державних та міжнародних турнірах.